Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічна та навчально-методична база

Date: 19 грудня 2017 о 10:55, Refreshed 5 квітня о 10:27

Матеріально-технічна та навчально-методична база

Маначинський ліцей розташована у типовому приміщенні, яке збудовано у 1938 році. За кількістю посадкових місць відповідно до проекту заклад може вмістити - 200 учнів, фактично в закладі навчається - 116 учні .

Стан будівлі та шкільних приміщень відповідає вимогам Державних санітарних норм і правил їх утримання. Щорічно проводяться поточні ремонти за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів. Контроль за станом будівлі та приміщень здійснюється постійно.

Загальна площа всіх приміщень 792 м2. Всього у школі 15 навчальних приміщень: 11 класних кімнат та 1 кабінет ІКТ; бібліотека, навчальна майстерня, спортивна кімната, актова зала, шкільна їдальня (харчоблок та обідня зала); комплекс приміщень для допризовної підготовки (тир, кімната для збереження зброї та сам кабінет).

В коридорах та в кожному кабінеті, класній кімнаті розміщена державна символіка, інформаційні стенди, наочність. Кабінети озеленені, затишні, мають виражену індивідуальність та відповідають Положенню про навчальні кабінети.

Опалення централізоване (від шкільної котельні), водогін від 2-х свердловин, що знаходяться на території ліцею, внутрішній та зовнішний туалети, як вчительські так і учнівські, освітлення та вентиляція - у відповідності до санітарних вимог.

Територія закладу обнесена огорожею, включає в себе шкільне подвір’я, клумби,зелені насадження та спортивний майданчик. Подвір’я заасфальтоване, навпроти центрального входу облаштоване клумбами.

Спортивний майданчик типовий, де і проводяться уроки фізкультури.

Проблемним є дах заклад , який систематично ремонтується і потребує заміни .

Питання покращення матеріально-технічної бази виносяться на розгляд засідань ради закладу та батьківських комітетів.

Стан матеріально-технічного забезпечення навчальних кабінетів, спортивної кімнати, спортмайданчика

Усі навчальні кабінети та спортивний зал обладнані відповідно Положення та типового переліку і вимог навчальних програм. Вчителями різних предметів використовується програмно - педагогічні засоби навчального і загального призначення, рекомендовані для використання у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Навчальні кабінети та спортивна кімната школи забезпечені необхідним обладнанням відповідно до типових переліків на 40%.

У ліцеї в наявності 1 сучасний кабінет інформатики.

Навчально-програмне забезпечення

1.     Навчальні презентації відео уроків з світової літератури, української літератури, художньої культури, інформатики.

2.     Власні авторські презентації вчителів школи.

В школі 1 мультимедійний проектор,4 ноутбуки.

Кабінети фізики, хімії та біології недостатньо забезпечені приладами для проведення лабораторних та практичних робіт, а тому використовують віртуальні лабораторії мережі Інтернет.

Комп’ютеризація та інформатизація навчального та управлінського процесів

Упровадження сучасних інформаційних технологій визначено Національною доктриною, пріоритетним напрямком якої є комп'ютеризація та інформатизація навчально - виховного процесу та системи управління.

Дана робота здійснюється за такими напрямками:

·         комп'ютеризація навчального процесу;

·         комп'ютеризація управлінської діяльності;

·         використання інтернет - технологій у навчально - виховному процесі та управлінській діяльності.

На початок 2023-2024 н.р. в школі налічується 1 навчальний комп’ютерний комплекс (7+1). Всього в закладі 15 одиниць ком’ютерної техніки. Всі підключені до мережі Інтернет.

Із них використовуються : для навчальної діяльності 12, 3 для управлінської діяльності :

·         директор школи -1

·         заступник директора з НВР -1

·         бібліотекар - 1.

Проте всім комп’ютерам термін придбання становить понад 5 років.

Comments:
Only authorized users can leave comments.