Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Розклад 2023

5 квітня о 10:36 | Осінська В. І. | no comments

Критерії, правила і процедури оцінювання здобувачів освіти
Маначинський ліцей

5 квітня о 10:21 | Осінська В. І. | no comments

До уваги батьків!
У 2023-2024 навчальному році

5 квітня о 10:09 | Осінська В. І. | no comments

06 березня 2023 р., в Маначинський ліцей завітали інспектор СЮП Волочиського ВП №2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції Дудко Інна Олександрівна, а також поліцейський офіцер громади Руденко Антон Віталійович. Правоохоронці провели бесіду з учнями 5-11 класів з метою ознайомити учнів із ситуацією щодо поширення агресивної субкультури серед підлітків. Як повідомила Інна Олександрівна , декілька днів тому, підлітки масово збирались у центрі українських міст і готувались влаштувати сутички та бійки. Багато учасників масового зібрання затримали й передали ювенальній поліції, більшість із затриманих – це неповнолітні. Попередила учнів, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14-ти років.
Крім цього, представники поліціїї, ознайомили учнів із різними видами шахрайства у соціальних мережах і не тільки. Закликали усіх долучатися до спільноти «Увага! Шахраї!» у додатках Viber та Telegram у яких правоохоронці повідомляють про всі можливі види шахрайства.
Також учні ліцею пригадали основні правила поведінки під час повітряної тривоги, повторили правила, як потрібно діяти у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів. Інна Олександрівна передусім звернула увагу дітей на необхідність суворого дотримання алгоритму дій у разі увімкнення "сигналу тривоги".Розглянули таку важливу тему, як дії дитини під час зустрічі з незнайомцем.
Дякуємо інспектору СЮП Волочиського ВП №2 ХРУП ГУНП в Хмельницькій області лейтенанту поліції Дудко Інні Олександрівні та дільничному офіцеру поліції Руденко Антону Віталііовичу за важливий візит та профілактичну роботу серед школярів.

10 березня 2023 о 10:40 | Осінська В. І. | no comments

Дуже насичений подіями робочий тиждень!
Два дні поспіль у Маначинському ліцеї проходив благодійний ярмарок на підтримку збройних сил України.
Щиро дякую батькам учнів ,які постійно підтримують всі починання,які проходять у ліцеї!
Перший день, понеділок 06.02.2023, після цікавої і змістовної зустрічі з військовими,ярмаркували учні 1-5 класів.
Сьогодні,08.08.2023, естафету взяли учні 6-11 класів.
Під час благодійного ярмарку до ліцею завітали
представники об'єднання "Волонтери Волочиськ"фундації "Калина"волонтерського об'єднання "Захист"Тамара Петровська та Альона Джерелейко,які взяли активну участь у нашому заході.
Учні ліцею зібрали на ярмарку 12000 гривень і передали їх волонтерському об'єднанню фундації "Калина"для придбання необхідних речей для наших військових!
Разом наближаємо Перемогу!!!

10 березня 2023 о 09:03 | Осінська В. І. | no comments

Сьогоднішній робочий тиждень розпочався з уроку мужності. До Маначинського ліцею Волочиської міської ради завітали воїни,які мужньо боронять нашу батьківщину від ворога.
Це бойовий медик 80 ОДШБ Вадим Скоробагатий,кулеметник 36 бригади Дмитро Головко та військовий капелан Віталій Пєвнєв.
На перших хвилинах розмови в залі "повисла"незвична тиша ....Учні бачили перед собою військових,які охороняють наше, відносно спокійне ,життя...А,пізніше -десятки запитань!!! Починаючи від побуту на фронті і закінчуючи тим,як переживають розлуку з рідними?Як допомагають волонтери?Коли закінчиться війна?.....
Щиро дякуємо Вам,наші мужні воїни,а в вашій особі -всім ,хто зараз боронить Україну!!!
Серед них батьки учнів ліцею:
Шимко Захар,Шевченко Руслан,Байдалінов Руслан,Крупський Сергій,Трачук Ігор,Ємельянов Павло,Лисак Іван,Онуфраш Ігор,Лятичевський Сергій,Сухорученко Віталій, Олійник Андрій.
Чекаємо Вас з Перемогою!
В кінці нашого уроку мужності,як завжди подарунки,малюнки,які будуть передані на фронт та фотографії на згадку

10 березня 2023 о 08:57 | Осінська В. І. | no comments

Вкотре передавали посильну допомогу хлопцям на фронт Ніколи не афішую те,як допомагають вчителі і працівники ліцею,за що я їм безмежно вдячна Та, про те,що роблять учні Маначинського ліцею хочу ,щоб знали всі.
Малюнки,браслети,коврики виготовлені своїми руками приємно порадують наших воїнів -земляків. А,солодощі,чай,мед,кава,теплі шкарпетки,засоби гігієни (дякую батькам учнів) зігріють їх у ці зимові дні.
Разом до Перемоги!

7 березня 2023 о 12:17 | Осінська В. І. | no comments

5 березня 2021 о 16:32 | Осінська В. І. | no comments

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

29 листопада 2017 о 14:23 | Адміністратор (. | no comments